Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę W. Postu – 14.02.2016 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę W. Postu – Nowogród Bobrzański 14.02.2016 r.

1. Od Środy Popielcowej trwa czas Wielkiego Postu. Jak co roku przez cały Wielki Post uczestniczymy w nabożeństwach pasyjnych:

DROGA KRZYŻOWA – PIĄTEK –
dla dzieci – w kościele parafialnym – godz. 16.30
dla dorosłych – w kościele parafialnym – godz. 17.00
– w kościele św. Bartłomieja – godz. 18.00
dla młodzieży – w kościele św. Bartłomieja o godz. 19.15

GORZKIE ŻALE –
w kościele parafialnym – sobota – godz. 17.00
w kościele św. Bartłomieja – niedziela – godz. 18.00

2. Spotkanie Kręgu Biblijno – Liturgicznego w środę po Mszy św. w kościele św. Bartłomieja.
Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 18.30 w kościele św. Bartłomieja.
Spotkanie rozpoczyna się Mszą św.

3. Od obecnej niedzieli w kościele pod chórem wystawione są skarbonki, do których w okresie W. Postu składamy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc misjom.

4. Pod chórem jest również do nabycia prasa katolicka, której lekturę polecamy szczególnie teraz, w okresie Wielkiego Postu.

5. Za troskę o świątynię parafialną dziękujemy mieszkańcom ul. ……. Na sobotę prosimy do kościoła parafialnego mieszkańców Waltera, Cicha i Słowicza, do kościoła św. Bartłomieja mieszkańców ul. 9 Maja 4 A i B. Przypominamy, iż w okresie W. Postu nie dekorujemy ołtarzy kwiatami.

6. Msze św. w tygodniu: kliknij, aby zobaczyć intencje

7. W ostatnim czasie przez Sakrament Chrztu św. nowymi członkami Kościoła stali się: Ty-moteusz Wójcik i Ignacy Surynt. Nowoochrzczone dzieci i ich rodziców polećmy opiece Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo…
W minionym tygodniu odszedł z naszej Wspólnoty Wojciech Dubniewski. Dobry Jezu….