Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Wielkanocną

Nowogród Bobrzański 5.05. 2019 r.

1. Przeżywając miesiąc poświęcony Matce Bożej zapraszamy na majowe nabożeństwa:
– w kościele parafialnym w sobotę o godz. 17.00 oraz w niedzielę przy Grocie MB o godz. 12.10
– w kościele św. Bartłomieja – codziennie z wyjątkiem soboty o godz. 18.00
– w Klępinie – 20 minut przed mszą św. niedzielną.

2. Za tydzień – Niedziela Dobrego Pasterza – będziemy modlić się o powołania kapłańskie z naszej Wspólnoty i dla naszej diecezji.

3. W piątek o godz. 19.00 w kościele św. Bartłomieja – nauka przed chrztem dla rodziców I chrzestnych.

4. Dzsiaj po mszy sw. zmiana tajemnic różańca sw.

5. Dziekujemy paniom i panom, którzy pomogliw pracach zwiazanych z rozebraniem dekoracji światecznej w kościołach. Za przygotowanie kościoła na obecną niedzielę dziekujemy……. Na sobotę prosimy do przygotowania kościoła parafialnego mieszkańców ul. Winiary 14 C i D, kościół św. Bartłomieja przygotowują rodziny z ul. Rynek 8 DEF

6. Potrzebujemy pomocy w przygotowaniu obiadów dla księży. Potrzebna jest pani lub pan, którzy odpłatnie mogliby przygotować posiłek na plebanii. Może być jedna osoba, przygotowująca posiłek codziennie albo kilka osób podzielonych na wybrane dni. Prosimy o kontakt w tej sprawie z księdzem proboszczem.

7. Prasa katolicka: Niedziela , Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny – są do nabycia pod chórem. Także pod chórem są koperty na ofiarę z przeznaczeniem na utrzymanie Seminarium Duchownego w Paradyżu. Za złożone dzisiaj ofiary na ten cel składamy wyrazy wdzięczności.

Wpis został umieszczony w zakładce Parafia przez LK.