Ogłoszenia Parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański, 19.07.202 r.

1. W dniach 19-26 przeżywamy XXI Ogólnopolski „Tydzień św. Krzysztofa”. Będzie to czas szczególnej modlitwy w int. wszystkich kierujących pojazdami oraz wszystkich podróżujących. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 przy kościele parafialnym odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych i błogosławieństwo wszystkich kierowców. W ramach akcji Miva Polska „jeden grosz za 1 kilometr” przy poświeceniu będzie zbierana ofiara na zakup środka transportu dla misjonarzy.

2. Za troskę o świątynię dziękujemy mieszkańcom…. Na sobotę do kościoła parafialnego prosimy mieszkańców ul. Kochanowskiego, kościół św. Bartłomieja przygotowują mieszkańcy ul. 9 maja 4abc

3. Polecamy prasę katolicką na wakacyjną lekturę. Pod chórem, są do nabycia katolickie tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny .