Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański .16.02.2020 r.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla hospicjów w Zielonej Górze, Żarach i Gorzowie.

2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek w kościele św. Bartłomieja: grupa młodsza na godz. 17.15, grupa starsza – na godz.18.00. Centralnym punktem spotkania dla obu grup jest udział w Eucharystii. Obecność obowiązkowa.

3. W poniedziałek o godz.17.15 w kościele św. Bartłomieja odbędzie się spotkanie dla osób udających się na pielgrzymkę do Ziemie Świętej. Są jeszcze wolne miejsca do Izraela oraz na pielgrzymkę do Medjugorie i Chorwacji. Zapraszamy.

4. Przyjmowane są już zapisy na IV Zielonogórskie Warsztaty liturgiczno-muzyczne, które odbędą się w dniach 13-15 marca 2020 r. Warsztaty są nie tylko dla scholi, Parafialnego Zespołu Liturgicznego ale wszystkich chętnych pragnących czynnie uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej formy formacji. Koszt uczestnictwa to 90 zł. Jest możliwość dofinansowania ze strony Parafii. Organizatorzy zapewniają osobom spoza Zielonej Góry nocleg. Więcej informacji na stronie www.wlm.zgora.pl

5. Dziękujemy za zatroskanie o świątynię mieszkańcom…. Kościół parafialny w tym tygodniu przygotują mieszkańcy ul. Winiary, Wojska Polskiego i Doliny Zielonej , a kościół św. Bartłomieja mieszkańców ul. …9 Maja 5 CDE

6. Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik dla dzieci Mały Gość Niedzielny .

7.Intencje Mszy św. na obecny tydzień…..

8. W minionym tygodniu odeszła do Pana Maria Sabok. Wieczny odpoczynek…