Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Nowogród Bobrzański 24.05.2020 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Nowogród Bobrzański 24.05.2020 r.

1. Od minionego piątku trwamy na nowennie do Ducha św. przygotowując się do Uroczystości Zesłania Ducha św., którą będziemy przeżywali w przyszłą niedzielę.

2. Na tablicy ogłoszeń znajduje się informacja o Inicjatywie „Zranieni w Kościele”. Jest to telefon wsparcia dla osób wykorzystanych seksualnie we wspólnocie kościelnej, czynny w każdy wtorek od godz. 19 do 22. Wszystkie osoby w ten sposób zranione, potrzebujące wysłuchania, rady i wsparcia, zachęcamy do skorzystania z tej bezpłatnej, anonimowej i profesjonalnej pomocy.

3. Dziękujemy za przygotowanie świątyni… Do przygotowania kościołów na nawiedzenie i rekolekcje prosimy: kościół parafialny – mieszkańców ul. Lipowa i Miodowa, kościół św. Bartłomieja – mieszkańców ul. Kościuszki 1-30 i Zacisze

4. Polecamy prasę katolicką – jest do nabycia pod chórem.