Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 2.02.2020 r.

1. Po zakończonej wizycie duszpasterskiej pragniemy podziękować wszystkim rodzinom, które nas przyjmowały w swoich domach, za wspólna modlitwę, życzliwość i składane ofiary. Bóg zapłać!
Biuro parafialne od najbliższego tygodnia czynne będzie jak w ciągu roku czyli w środę w godz. 16.30 – 17.30 oraz w sobotę w godz. 9.30 – 11.00.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 i 12.30 – zmiana tajemnic różańcowych

3. Zainteresowanych informujemy iż Kurs Przedmałżeński w najbliższym czasie rozpocznie się w przyszła niedzielę 9.02. o godz. 18.00 w parafii pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny 17 w Zielonej Górze. Katechezy w pozostałe dni o godz. 19.00.
W związku ze znikomą ilością zgłoszeń na majowy kurs w naszej parafii, najprawdopodobniej tego kursu nie będzie, stąd planujących związek małżeński prosimy by skorzystali z propozycji kursu najbliższego w Zielonej Górze. Przypominamy, iż ukończenie tej katechizacji jest niezbędnym warunkiem do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego.

4. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w marcu b.r. Zapisy trwają do 15 lutego. Zapraszamy także do udziału w parafialnej pielgrzymce do Medjugorie i Chorwacji na przełomie czerwca i lipca. Są jeszcze wolne miejsca. Osoby pragnące wziąć udział ww. pielgrzymkach prosimy o kontakt z ks. Leszkiem.

5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek modlitwy w int. kapłanów oraz o powołania kapłańskie w kościele parafialnym o godz. 16.15. W piątek o godz. 17.15 okazja do spowiedzi oraz adoracja Najświętszego Sakramentu i msza św. do NSPJ w kościele św. Bartłomieja o g. 18.00. W czwartek po mszy św. na plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego.

6. Dziękujemy tym rodzinom, które sprzątały kościół…Do sprzątania kościoła parafialnego na sobotę prosimy mieszkańców ul. Żarska 2, kościoła św. Bartłomieja mieszkańców ul. 9 Maja 4 DEF. Dziękujemy także tym panom, którzy pomogli w rozebraniu choinek i dekoracji bożonarodzeniowej: Zygmunt Bogusz, Stanisław Drozdek, Marian Cygan , Bronisław Zapotoczny, Aleksander Surynt, Stefania Gil, Czesław Balak, Józef Włodarczyk, Kazimierz Tomaszewski, Jan Kowal, Edward Rydzio i Franciszek Popiel. Bóg zapłać za każde dobro !

7. Polecamy prasę katolicką, która jest do nabycia pod chórem.