Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha św.

Nowogród Bobrzański 9.06. 2019 r.

1. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha św. kończy okres wielkanocny w Kościele. Jutro – drugi dzień Zielonych Świąt – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Zapraszamy na Mszę św. do kościoła św. Bartłomieja o godz. 18.00.

2. Zachęcamy do udziału w uroczystościach związanych z zakończeniem Roku Jubileuszowego oraz 30 rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Rokitniańskiej w Rokitnie. Rekolekcje i spotkania środowiskowe będą trwały przez cały tydzień, w piątek i sobotę w Rokitnie będzie Diecezjalne Dni Młodzieży a w niedzielę centralna uroczystość odpustowa. Zachęcamy, kto może do osobistego udziału w tych wydarzeniach. Młodzież może udać się na spotkanie w sobotę specjalnie wynajętym autokarem. W tej sprawie prosimy o zgłoszenia do Księdza Dominika.

3. Można już rezerwować intencje mszalne na przyszły rok, czyli 2020. Podobnie jak to było w latach ubiegłych, do końca sierpnia br. każda rodzina może zamówić po 2 intencje na niedziele i święta, a od września – dowolną ilość w pozostałe wolne terminy. Zachęcamy do rezerwacji teraz, szczególnie tych, którzy mają konkretne daty związane z rocznicą śmierci, imieninami czy jubileuszem. W dni powszednie można zamawiać dowolną ilość intencji.

4. Za troskę o świątynię dziękujemy mieszkańcom…. Na sobotę do kościoła parafialnego prosimy mieszkańców ul. Winiary 16 EFGH, a w przypadku kościoła św. Bartłomieja mieszkańców ul. Kościuszki 1-30 i Zacisze

5. Polecamy prasę katolicką, Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny są do nabycia pod chórem.

7. Wczoraj i dzisiaj przez sakrament Chrztu św. do wspólnoty Kościoła zostały przyjęte: Maja Baka, Eliza Krupa i Jakub Najdek. Nowoochrzczone dzieci polećmy opiece naszej Patronki: Zdrowaś Maryjo…
W minionym tygodniu odeszła do Pana Marcela Koszela. Wieczny odpoczynek….