Ogłoszenia Parafialne na XI Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 17.06.2018 r.

1. INstrukcja

2. W najbliższy piątek kończy się rok szkolny. Zanim po raz ostatni pójdziemy do szkoły, zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników szkolnych i rodziców na Mszę św. dziękczynną:
– dla dzieci ze SP nr 1 – w czwartek o godz. 8.30 w szkole
– dla dzieci ze SP nr 2 oraz młodzieży z gimnazjum – w czwartek o godz. 9.00 w kościele św. Bartłomieja

Spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku będzie dla obu szkół:
– w środę w obu kościołach o godz. 17.15

3. Zbliża się okres wakacji. Będzie to także czas wyjazdów środkami lokomocji, czas wzmożonego ruchu na drogach. Tradycyjnie już, w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30 będziemy modlić się o szczęśliwa podróż dla wszystkich udających się na wakacje samochodami oraz różnymi środkami komunikacji, jak również wszystkich zawodowo kierujących pojazdami. Po Mszy św. na parkingu przed kościołem odbędzie się błogosławieństwo kierowców oraz poświęcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych. Przy poświęceniu zbierana będzie ofiara przeznaczona na zakup środka transportu dla misjonarzy.

4. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbędzie się doroczna wiosenna zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz katolickich wyższych uczelni w naszej diecezji.

5. Organizowana jest Pielgrzymka Radia Maryja na Jasną Górę. Wyjazd w sobotę, 7 lipca ok. 21.20 z Nowogrodu Bobrzańskiego, powrót w niedzielę, 8 lipca wieczorem. koszt: 80 zł . SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE TEL.: 720 009 178

5. Za troskę o świątynię dziękujemy mieszkańcom… Na sobotę kościół parafialny przygotowują mieszkańcy ul. Nad Bobrem, Cicha, Słowicza, kościół św. Bartłomieja mieszkańcy ul. Sportowej, Kolejowej, Fabrycznej i Towarowej.

6. Pod chórem są do nabycia katolickie tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.