Ogłoszenia Parafialne na XII Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 21.06.2020 r.

1. W najbliższy piątek kończy się rok szkolny. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników szkolnych i rodziców na Mszę św. dziękczynną:
– dla dzieci ze SP nr 1 – w środę o godz. 18.00 w kościele parafialnym
– dla dzieci ze SP nr 2– w czwartek o godz. 18.00 w kościele św. Bartłomieja

Spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku będzie dla obu szkół:
– w środę i czwartek w obu kościołach o godz. 17.15

2. Nie będzie w tym roku w ostatnią niedzielę czerwca tradycyjnego błogosławieństwa pojazdów mechanicznych. Na poświęcenie pojazdów w tym roku zapraszamy we wspomnienie św. Krzysztofa, czyli 25 lipca.

3. Począwszy od przyszłej niedzieli do końca sierpnia mszy św. niedzielnej w Klępinie nie będzie. Zapraszamy mieszkańców Klepiny w tym okresie na Eucharystię do Nowogrodu. W okresie wakacji w tygodniu w Nowogrodzie będzie odprawiana jedna msza św. We wtorki i czwartki w kościele parafialnym. W poniedziałki, środy i piątki w kościele św. Bartłomieja. Biuro parafialne czynne będzie jak w ciągu roku, czyli w środy w godz. 16.30 – 17.30 oraz w soboty w godz. 9.30 – 11.00.

4. Parafia Nawiedzenia NMP w Lubsku rozpoczyna przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla osób dorosłych. Rozpoczęcie Mszą św. w piątek 26 czerwca 2020 r. o godz. 18.00. Tam też zapisy kandydatów, czyli osób, które ukończyły 21 rok życia a dotychczas takiego sakramentu nie przyjęły. Bierzmowanie planowane jest w katedrze w Gorzowie 07.09.2020r.

5. Za troskę o świątynię dziękujemy mieszkańcom… Na sobotę do kościoła parafialnego prosimy mieszkańców ul. Nad Bobrem, Cichej i Słowicza a do kościoła św. Bartłomieja prosimy mieszkańców ul. Jasnej i Zielonej.

6. Polecamy prasę katolicką: Tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny są do nabycia pod chórem

7.Msze św. w tygodniu:
.