Ogłoszenia Parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 9.07.2017 r.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła ofiarą składaną do puszki możemy wesprzeć dzieło odbudowy spalonej części kościoła katedralnego w Gorzowie

2. Apostolat Maryjny organizuje autokarowa pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach: 28 – 30 .07.2017 r. W programie są również nawiedziny Sanktuarium w Łagiewnikach, Sanktuarium MB Fatimskiej w Zakopanem i ośrodek Apostolatu Maryjnego w Zakopanem – Olczy. Koszt pielgrzymki z dwoma noclegami i wyżywieniem wynosi 320 zł. Wszystkich zainteresowanym prosimy o zapisy do 15 lipca u pań: Jolanty Chabraszewskiej lub Krystyny Tomaszewskiej.

3. Dziękujemy za zatroskanie o świątynię mieszkańcom…. Do sprzątania kościoła parafialnego na sobotę prosimy mieszkańców ul. Dworcowej i Piaskowej, a do kościoła św. Bartłomieja ul. Kościuszki 1 -30 i Zacisze

4. Na wakacyjną lekturę polecamy prace katolicką. Pod chórem są do nabycia katolickie tygodniki: NIEDZIELA i Gość Niedzielny.

5. Intencje mszalne:

Nowogród Bobrzański 9.07.2017 r.

5. Intencje mszalne: