Ogłoszenia Parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański, 20.07.2014 r.

1. W sobotę – 26 lipca obchodzimy wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców NMP. To dzień modlitewnej pamięci o rodzicach i dziadkach.

2. Można już rezerwować intencje mszalne na przyszły rok. Podobnie jak to było w roku ubiegłym do końca października br. każda rodzina może zamówić po 2 intencje na niedziele i święta, a od listopada dowolną ilość w pozostałe wolne terminy. Zachęcamy do rezerwacji szczególnie teraz tych, którzy mają konkretne daty związane z rocznicą śmierci, imieninami czy jubileuszem. W dni powszednie można zamawiać dowolną ilość intencji.

3. Za troskę o świątynię dziękujemy mieszkańcom…. Na sobotę do kościoła parafialnego prosimy mieszkańców Dobroszowa Wielkiego i Popowic, kościół św. Bartłomieja przygotowują mieszkańcy ul. 9 Maja 5 A i B

5. Polecamy prasę katolicką na wakacyjną lekturę. Pod chórem, są do nabycia katolickie tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

6. Za tydzień Msza św. niedzielna w Klępinie będzie odprawiona wyjątkowo w sobotę o godz. 19.00

8. Wczoraj sakramentem małżeństwa połączyli się: Marlena Stołowska i Sebastian Zuza. Przez Sakrament Chrztu św. do wspólnoty Kościoła zostały przyjęte: Lena i Nadia Kozłowskie oraz Kacper Pernalski. Nową wspólnotę małżeńską oraz nowo ochrzczone dzieci polećmy opiece Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo….