Ogłoszenia Parafialne na XVIII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia Parafialne na XVIII Niedzielę Zwykłą
Nowogród Bobrzański, 02.08.2020 r.

1. W czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy na Eucharystię do kościoła parafialnego o godz. 18.00

2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 9.30 i 12.30 – zmiana tajemnic różańca św.

3. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek Margaretki zapraszają do kościoła parafialnego na wspólną modlitwę w int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów o godz. 17.15. Okazja do spowiedzi pól godz. przed Mszą św. w czwartek i piątek.

4. W przyszłą niedzielę w ramach ofiar składanych po mszy św. przy wyjściu z kościoła będziemy wspierali KUL oraz wyższe uczelnie naszej Diecezji.

5. Za dwa tygodnie w sobotę 15 sierpnia przeżywać będziemy parafialną uroczystość odpustową ku czci naszej Patronki Matki Bożej Wniebowziętej. Od czwartku rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością Wniebowzięcia NMP. Nabożeństwo będzie prowadził Apostolat Maryjny 15 minut przed Mszą św. wieczorną w kościele, w którym w danym dniu odprawiana jest Msza św. Pod chórem jest skarbonka, do której prosimy o składanie dobrowolnych ofiar na koszta związane z uroczystością odpustową. W sobotę po Mszy św. spotkanie przedstawicieli grup parafialnych: scholii, grup Maryjnych, modlitewnych i liturgicznych w sprawie przygotowania liturgii Mszy św. odpustowej

6. W piątek o godz. 19.00 w sali przy kościele parafialnym odbędzie się nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka.

7. Polecamy prasę katolicką: Niedziela i Gość Niedzielny są do nabycia pod chórem.

8. Dziękujemy za przygotowanie kościoła . Za tydzień kościół parafialny przygotowują mieszkańcy ul. Grunwaldzkiej i Marcinkowskiego, kościół św. Bartłomieja mieszkańcy ul. 9 Maja 5 A i B.
9. Msze św. w tygodniu:

10. W ostatnim czasie do wieczności odeszli: śp. Stefania Habrat , Marian Szymczak – wieczny odpoczynek…