Ogłoszenia Parafialne na XX Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia Parafialne na XX Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 16.08.2020 r.

  1. Po przeżyciach parafialnej uroczystości ku czci Patronki Matki Bożej Wniebowziętej, pragniemy podziękować wszystkim, którzy włożyli wiele serca i pracy. Dziękujemy za trud pracy włożony w dekorację kościoła Państwu Wiolecie i Ireneuszowi Kuśmierz, rodzinom, które przygotowywały świątynię i teren wokół kościoła /……/, rodzinie Kowal za dekorację wokół kościoła; wszystkim zaangażowanym w liturgię: szafarzowi, ministrantom, katechetkom, scholii Przystań, pani organistce, zespołowi Bobrzanki, którzy śpiewem i strojem regionalnym upiększyli liturgię. Dziękujemy uczestniczącym w procesji. Dziękujemy ofiarodawcom za nowy ornat Maryjny przeznaczony dla kościoła św. Bartłomieja. Wszystkim ofiarodawcom i uczestnikom Odpustu składamy serdeczne: Bóg zapłać.
  1. Przeżywamy dziś dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Na prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, w dniu dzisiejszym po Mszach będzie można złożyć ofiarę do puszek, które zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych w Bejrucie.
  1. O przygotowanie kościoła parafialnego prosimy mieszkańców   Winiary /domy jednorodzinne/, Wojska Polskiego, Dolina Zielona;

kościoła św. Bartłomieja mieszkańców: 9 Maja 13 A i B

 

  1. Do ks. Leszka prosimy zgłaszać informację z prośbą o posługę sakramentalną chorych.
  1. W poniedziałek 24 sierpnia obchodzimy święto św. Bartłomieja – patrona kościoła w Nowogrodzie Górnym. Serdecznie zapraszamy na modlitwę i uroczystą Mszę Św. na godz. 18.00.
  1. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia tygodniki NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY
  1. Msze św. w tygodniu: