Ogłoszenia Parafialne na XX Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 16.08.2020 r.

1. Po przeżyciach parafialnej uroczystości ku czci Patronki Matki Bożej Wniebowziętej, pragniemy podziękować wszystkim, którzy włożyli wiele serca i pracy. Dziękujemy za trud pracy włożony w dekorację kościoła Państwu Wiolecie i Ireneuszowi Kuśmierz, rodzinom, które przygotowywały świątynię i teren wokół kościoła /……/, rodzinie Kowal za dekorację wokół kościoła; wszystkim zaangażowanym w liturgię: szafarzowi, ministrantom, katechetkom, scholii Przystań, pani organistce, zespołowi Bobrzanki, którzy śpiewem i strojem regionalnym upiększyli liturgię. Dziękujemy uczestniczącym w procesji. Dziękujemy ofiarodawcom za nowy ornat Maryjny przeznaczony dla kościoła św. Bartłomieja. Wszystkim ofiarodawcom i uczestnikom Odpustu składamy serdeczne: Bóg zapłać.
  1. Przeżywamy dziś dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Na prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, w dniu dzisiejszym po Mszach będzie można złożyć ofiarę do puszek, które zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych w Bejrucie.
  1. O przygotowanie kościoła parafialnego prosimy mieszkańców   Winiary /domy jednorodzinne/, Wojska Polskiego, Dolina Zielona;

kościoła św. Bartłomieja mieszkańców: 9 Maja 13 A i B

1. Do ks. Leszka prosimy zgłaszać informację z prośbą o posługę sakramentalną chorych.
  1. W poniedziałek 24 sierpnia obchodzimy święto św. Bartłomieja – patrona kościoła w Nowogrodzie Górnym. Serdecznie zapraszamy na modlitwę i uroczystą Mszę Św. na godz. 18.00.
  1. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia tygodniki NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY