Ogłoszenia Parafialne na XX Niedzielę Zwykłą Nowogród Bobrzański 18.08.2019 r.

Ogłoszenia Parafialne na XX Niedzielę Zwykłą
Nowogród Bobrzański 18.08.2019 r.

1. Pragnę podziękować wspólnocie parafialnej Caritas za dzieło bukietów ziół i kwiatów na Uroczystość Wniebowzięcia. Na działalność miłosierdzia zebrano z tej akcji 1270 zł. Wyrazy wdzięczności składamy tym osobom, które ofiarowały kwiaty, paniom, które robiły bukiety oraz tym, którzy nabywając bukiety wspierali charytatywne dzieło. Bóg zapłać za każde dobro.
2. Tradycyjna Pielgrzymka z naszego dekanatu do Częstochowy na Ogólnopolskie Dożynki na Jasnej Górze wyruszy w sobotę, 31 sierpnia o 23.00 z parafii pw. NSPJ w Lubsku, powrót w niedzielę – 01.09. w godzinach wieczornych. Wyjazd autokaru z parkingu przed kościołem parafialnym NSPJ w Lubsku. Koszt 80 zł. Szczegóły i zapisy tel. 534 812 486.

3. Dziękujemy tym rodzinom, które przygotowały świątynię na uroczystość Wniebowzięcia oraz obecną niedzielę….Na sobotę do kościoła parafialnego prosimy mieszkańców ul. Pocztowa 17, do kościoła św. Bartłomieja mieszkańców: 9 Maja 5 A i B

4. Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

6. Wczoraj sakramentem małżeństwa połączyli się: Anna Meller i Wojciech Koszela. Nowych małżonków polećmy opiece naszej Patronki : Zdrowaś Maryjo…