Ogłoszenia Parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 27.08.2017 r.

Dzisiaj zapraszamy wszystkich Parafian na uroczystą Mszę św. odpustową ku czci św. Bartłomieja patrona kościoła w Nowogrodzie Górnym. Uroczysta suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 11.00. Po Mszy św. procesja z błogosławieństwem eucharystycznym.

W tym tygodniu przeżywamy I piątek i sobotę miesiąca. Msza św. do NSPJ w piątek w kościele św. Bartłomieja o godz. 18.00. Od godz. 17.00 spowiedź, na którą zapraszamy dzieci i młodzież szkolną, gdyż spowiedź ta będzie dla nich zarazem, spowiedzią na rozpoczęcie roku szkolnego. W sobotę czciciele Matki Bożej zapraszają na modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi do kościoła parafialnego tym razem o godz. 16.15.
Od przyszłej niedzieli będą odprawiane msze św. w Klępinie wg dotychczasowego porządku, czyli o godz. 12.00
Dziękujemy za troskę o świątynię…. Do utrzymania porządku w poszczególnych kościołach w tym tygodniu prosimy: – kościół parafialny mieszkańców ul. Winiary 16 EFGH kościół św. Bartłomieja mieszkańcy ul. 9 Maja 4 DEF

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny, w zakrystii cegiełki jako pomoc w odbudowie zniszczonej przez pożar katedry gorzowskiej.

Msze św. w tygodniu:

Wczoraj Pan Bóg odwołał do siebie Lucjana Knasia. Pogrzeb zmarłego odbędzie się we wtorek . Rozpoczęcie Mszą św. pogrzebowa o godz. 11.00 św. kaplicy na cmentarzu w Nowogrodzie Górnym. Wieczny odpoczynek….