Ogłoszenia Parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia Parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą
Nowogród Bobrzański 27.08.2017 r.

Dzisiaj zapraszamy wszystkich Parafian na uroczystą Mszę św. odpustową ku czci św. Bartłomieja patrona kościoła w Nowogrodzie Górnym. Uroczysta suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 11.00. Po Mszy św. procesja z błogosławieństwem eucharystycznym.

W tym tygodniu przeżywamy I piątek i sobotę miesiąca. Msza św. do NSPJ w piątek w kościele św. Bartłomieja o godz. 18.00. Od godz. 17.00 spowiedź, na którą zapraszamy dzieci i młodzież szkolną, gdyż spowiedź ta będzie dla nich zarazem, spowiedzią na rozpoczęcie roku szkolnego. W sobotę czciciele Matki Bożej zapraszają na modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi do kościoła parafialnego tym razem o godz. 16.15.
Od przyszłej niedzieli będą odprawiane msze św. w Klępinie wg dotychczasowego porządku, czyli o godz. 12.00
Dziękujemy za troskę o świątynię…. Do utrzymania porządku w poszczególnych kościołach w tym tygodniu prosimy: – kościół parafialny mieszkańców ul. Winiary 16 EFGH kościół św. Bartłomieja mieszkańcy ul. 9 Maja 4 DEF

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny, w zakrystii cegiełki jako pomoc w odbudowie zniszczonej przez pożar katedry gorzowskiej.

Msze św. w tygodniu:

Wczoraj Pan Bóg odwołał do siebie Lucjana Knasia. Pogrzeb zmarłego odbędzie się we wtorek . Rozpoczęcie Mszą św. pogrzebowa o godz. 11.00 św. kaplicy na cmentarzu w Nowogrodzie Górnym. Wieczny odpoczynek….