Ogłoszenia Parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia Parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 23.08.2020 r.

  1. W poniedziałek 24 sierpnia obchodzimy święto św. Bartłomieja – patrona kościoła w Nowogrodzie Górnym. Serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji parafii na godz. 17.30, po której zostanie odprawiona uroczysta Eucharystia ku czci św. Bartłomieja.
  1. W środę przypada uroczystość  MB Częstochowskiej. Zapraszamy na Eucharystię do kościoła św. Bartłomieja o godz. 18.00.
  1. Od przyszłej niedzieli będzie odprawiana Msze św. w Klępinie o godz. 12.00.
  1. Dziękujemy za troskę o świątynię…. O przygotowanie kościoła parafialnego prosimy mieszkańców Drzewna i Spacerowa, kościół św. Bartłomieja – mieszkańcy ul. 9 Maja 13 C D.
  1. Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.
  1. W sierpniu przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła zastali włączeni: Klaudia Stanek, Klara Piróg, Bruno Jamka, Oliwia Januszewska, Weronika Jazielnicka, Nikola Moroz, Ida Gil, Igor Litwiński, Alan Rudnik oraz Julia Grabowska.
  1. W sierpniu sakrament małżeństwa zawarli: Adam Kaczmarski i Kinga Juszczak oraz Juliusz Klaus i Diana Owsianka. Nowo ochrzczone dzieci i ich rodziny oraz nowożeńców powierzmy opiece Matki Bożej – Zdrowaś Maryjo…
  1. Msze św. w tygodniu:
  1. W ostatnim czasie do wieczności odeszła śp.: Stanisława Komorowska. Wieczny odpoczynek…