Ogłoszenia Parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 3.09.2016 r.

Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Wszystkie dzieci oraz młodzież a także pedagogów, rodziców i pracowników szkolnych zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie roku. Dla Szkoły Podstawowej nr 1 w kościele parafialnym o godz. 8.15, dla Szkoły Podstawowej nr 2 w kościele św. Bartłomieja o godz. 8.00
Dzieci klas pierwszych rozpoczynające naukę w szkole, otrzymają w tym dniu specjalne błogosławieństwo. W czasie Mszy św. na rozpoczęcie roku szkolnego w kościele parafialnym dzieci te będą miały także poświęcone tornistry i przybory szkolne.

W tym tygodniu przeżywamy I czwartek miesiąca. W czwartek o godz. 17.15 Margaretki zapraszają do kościoła parafialnego na modlitwy w int. kapłanów oraz powołań kapłańskich i zakonnych

Spotkanie z katechetami w piątek o godz. 16.30.
W dniach 23.09 2.10 organizowana jest „Anielska Pielgrzymka” do Włoch. Grupa wyjeżdżająca z naszej parafii będzie wypraszać łaski przy grobach: św. Jana Pawła II w Watykanie, św. Ojca Pio i św. Rity oraz w sanktuarium św. Michała Archanioła. Warunki uczestnictwa oraz cały program zamieszczone są w gablocie przed kościołem. Są jeszcze 4 wolne miejsca. Informacji szczegółowych udziela i zapisy przyjmuje pani Jola Jakubiuk.

Dzisiaj po mszy św. o godz. 9.30 i 12.30 zmiana tajemnic różańca św.

6. Dziękujemy rodzinom, które sprzątały kościół przygotowując go na dzisiejszą niedzielę…. Do zatroskania o estetykę świątyni w tym tygodniu prosimy:
kościół parafialny mieszkańców ul. Winiary 12 A i B
kościół św. Bartłomieja mieszkańców ul. 9 Maja 5 A i B