Ogłoszenia Parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą Nowogród Bobrzański 30.08.2020 r.

Ogłoszenia Parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą
Nowogród Bobrzański 30.08.2020 r.

1. We wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. W Tym roku nie będzie porannej mszy św. dla szkół, ale wszystkie dzieci oraz młodzież a także pedagogów, rodziców i pracowników szkolnych zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie roku która będzie odprawiona w piątek dla obu szkól w kościele św. Bartłomieja o godz. 18.00.
Dzieci klas pierwszych – rozpoczynające naukę w szkole, otrzymają w tym dniu specjalne błogosławieństwo oraz będą miały także poświęcone plecaki i przybory szkolne. Spowiedź dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku będzie w obu kościołach w piątek od godz. 17.15.

2. Przeżywając Tydzień Wychowania grupy różańcowe zapraszają codziennie od wtorku do soboty na modlitwę różańcową pól godziny przed mszą św. wieczorną w int. chrześcijańskiego wychowania w naszych rodzinach oraz w int. dzieci, młodzieży nauczycieli i wychowawców o łaski potrzebne w nowym roku szkolnym i katechetycznym.

3. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.15 Margaretki zapraszają do kościoła św. Bartłomieja na modlitwy w int. kapłanów oraz powołań kapłańskich i zakonnych. W piątek Msza św. do NSPJ w kościele św. Bartłomieja o godz. 18.00. Chorzy po domach będą odwiedzani w sobotę w godzinach przedpołudniowych. Prosimy o zgłoszenie chorych, którzy nie są objęci comiesięczną wizytą. W sobotę czciciele Matki Bożej zapraszają na modlitwy przebłagalne do Niepokalanego Serca NMP w kościele parafialnym o godz. 17.00

4. Zapraszamy rodziców dzieci które we wrześniu przystąpią do I Spowiedzi i I Komunii św. na Mszę Świętą i spotkanie w sobotę na godz. 18.00 do kościoła parafialnego.

5. Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, dwumiesięcznik Miłujcie się oraz miesięcznik dla dzieci: Mały Gość Niedzielny

6. Dziękujemy rodzinom, które sprzątały kościół przygotowując go na dzisiejszą niedzielę…. Do zatroskania o estetykę świątyni w tym tygodniu prosimy:
• kościół parafialny – mieszkańców ul. Dworcowa i Piskowa
• kościół św. Bartłomieja – mieszkańców ul. 9 Maja 13 E i F