Ogłoszenia Parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 6.09.2020 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o g. 9.30 i 12.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2. We wtorek przeżywamy święto Narodzenia NMP. Na Mszy sw. o g. 18.00 odbędzie się poświecenie ziarna siewnego i nasion.

3. W piątek o godz. 19.00 – nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka.

4. W sobotę składać będziemy dziękczynienie za tegoroczne plony. Wszystkich rolników ale też ogrodników, działkowców i sadowników zapraszamy na Mszę św. dożynkową, która będzie odprawiona w sobotę o godz. 15.00 w kościele św. Bartłomieja.

5. Polecamy prasę katolicką. Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik dla dzieci – Mały Gość Niedzielny są do nabycia pod chórem.

6. Dziękujemy za troskę o świątynię mieszkańcom…Do utrzymania porządku przy kościele parafialnym prosimy mieszkańców Cieszowa, w kościele św. Bartłomieja mieszk. ul. 9 Maja 13 G i H

7. Msze św. w tygodniu…..

8. W minionym czasie odeszli do wieczności: Joanna Gembara i Zenona Kluz. Wieczny odpoczynek….