Ogłoszenia Parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 15.09.2019 r.

1. Wzorem lat ubiegłych msza św. o godz. 11.00 w kościele św. Bartłomieja będzie odprawiana z elementami liturgii dla dzieci. Stąd bardzo prosimy rodziców z małymi dziećmi a także dzieci szkolne o uczestnictwo w niedziele w tej Eucharystii.
2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na koszta remontu dzwonnicy przy kościele św. Bartłomieja. Za tydzień będzie podobna zbiórka z tym, że będzie to kwartalna zbiórka do puszek na KUL oraz katolickie uczelnie w naszej diecezji.
3. W przyszła niedzielę – 22 września w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubsku rozpocznie się kurs przedmałżeński. Kurs rozpocznie się niedzielną mszą św. o godz. 17.00 i potrwa do 29 września. Nauki każdego dnia po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00. Wszystkich planujących związek małżeński prosimy o skorzystanie z tej formy przygotowania do małżeństwa. W naszej parafii taki kurs jest planowany w maju przyszłego roku, ale będzie organizowany pod warunkiem zgłoszenia się odpowiedniej liczby chętnych. Zgłoszenia na ten kurs majowy można składać w zakrystii po każdej mszy św.
4. Osoby ze wspólnoty Kręgu Biblijno – Liturgicznego proszone są o kontakt z księdzem Leszkiem.
5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Rokitna w dniu 5 października. Zgłoszenia u księdza Leszka.
6. Rodziny, które zamawiały Mszę św. w kościele parafialnym na 24 września, 23 i 25 października oraz 27 listopada proszone są o zgłoszenie się do księdza proboszcza
7. Pod chórem jest do nabycia kolejny numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego oraz miesięcznik dla dzieci: Dominik.
8. Dziękujemy za troskę o świątynie rodzinom, które miały dyżur w tym tygodniu…. Do sprzątania kościoła na najbliższą niedzielę prosimy: kościół parafialny – mieszkańców ul. Nowowiejskiej i Warzywnej, kościół św. Bartłomieja – mieszkańców ul. 9 Maja 13 E i F.
9. Intencje mszalne…