Ogłoszenia Parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia Parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą
Nowogród Bobrzański 13.09.2020 r.

1. W przyszła niedzielę – 20 września – 50-cioro dzieci klas czwartych przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Msze św. z udzieleniem I Komunii św. będą odprawione:
– o godz. 9.30 dla dzieci z SP 1
– o godz. 11.15 dla dzieci z SP 2.
Pierwsza spowiedź dla dzieci oraz spowiedź dla rodziców chrzestnych i członków rodziny będzie w piątek o godz. 16.30 w kościele św. Bartłomieja. Ze względów sanitarnych bardzo prosimy aby w tych mszach św. w przyszła niedzielę o g. 9.30 i 11.15 uczestniczyły tylko dzieci pierwszokomunijne, ich rodzice, chrzestni oraz członkowie rodziny. Wszystkich pozostałych Parafian bardzo prosimy o uczestnictwo w Eucharystii w kościele parafialnym, bądź we Mszy św. o g. 18.00 w kościele św. Bartłomieja. Będzie także dodatkowo niedzielna Eucharystia w kościele św. Bartłomieja w sobotę – 19. 09. o godz. 18.00
2. W poniedziałek przypada święto Podwyższenia Krzyża Św. Z racji obostrzeń, które były w Wielkim Poście, wielu wiernych nie miało możliwości adoracji Krzyża Św. w Wielki Piątek. Pragniemy wiernym umożliwić adorację, która odbędzie się w kościele św. Bartłomieje. Czuwanie rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, natomiast o godz. 17.30 Droga Krzyżowa i Msza Św. W gablocie znajduje się szczegółowy program czuwania. Prosimy o zabranie ze sobą krzyża.

3. W najbliższą sobotę 19.09. – zapraszamy mężczyzn na pielgrzymkę do Międzyrzecza. w formie indywidualnej. Rozpoczęcie spotkania o go. 9.30 na Zamku w Międzyrzeczu. Szczegółowe informacje na plakatach.

4. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretek do Rokitnia w sobotę 3 października. Zapisy u ks. Leszka.

5. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej

6. Rodziny, które zamawiały Mszę św. w kościele parafialnym na 23 września proszone są o zgłoszenie się do księdza w zakrystii bądź do biura parafialnego
7. Pod chórem jest do nabycia kolejny numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
8. Dziękujemy za troskę o świątynie rodzinom, które miały dyżur w tym tygodniu…. Do sprzątania kościoła na najbliższą niedzielę prosimy: kościół parafialny – mieszkańców Krzywej i Łagody, kościół św. Bartłomieja przygotowują rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
9. Intencje mszalne…
10. Wczoraj sakramentem małżeństwa połączyli się: Justyna Rykowska i Piotr Łukasiewicz. Wczoraj i dzisiaj przez Sakrament Chrztu św. nowymi członkami Kościoła stały się: Julia Łukasiewicz, Łucja Najdek, Iga Chałas i Alicja Kraszewska. Te dzieci i nowych małżonków polećmy opiece naszej patronki: Zdrowaś Maryjo…