Ogłoszenia Parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 22.09.2019 r.
1. Dzisiaj o godz. 17.00 w Parafii pw Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubsku rozpocznie się Kurs przedmałżeński. Kurs potrwa do 29 września. Nauki każdego dnia po Mszy św. wieczornej o 17.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu w Lubsku po Mszy św. W naszej parafii taki kurs będzie organizowany w maju przyszłego roku ale pod warunkiem iż zgłosi się odpowiednia liczba chętnych. Na kurs majowy w naszej parafii prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Przypominamy, iż ukończenie tego kursu jest niezbędnym warunkiem do przyjęcia sakramentu małżeństwa.
2. W dniu jutrzejszym w liturgii wspominamy św. o. Pio. W związku z tym zapraszamy czcicieli ojca Pio do wspólnej modlitwy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 nabożeństwem różańcowym w kościele św. Bartłomieja, następnie o godz. 18.00 Msza Św. zakończona adoracją Najświętszego Sakramentu z modlitwą wstawienniczą. Uczestników tego spotkania prosimy o przyniesienie napisanych na kartkach próśb i podziękowań do ojca Pio.

3. W sobotę zapraszamy kandydatów, ministrantów i lektorów na zbiórkę do kościoła św. Bartłomieja na godz. 10.00

4. W sobotę w kościele parafialnym Eucharystią o godz. 17.00 rozpocznie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na Pielgrzymkę Żywego Różańca do Rokitna. Autokar będzie podstawiony 5 października /sobota/ o godz.07.50 na przystanku PKS w Nowogrodzie Dolnym, następnie o godz. 08.00 na przystanku PKS w Nowogrodzie Górnym.

6. Dziękujemy za zatroskanie o kościół mieszkańcom…Do utrzymania porządku przy kościele parafialnym prosimy mieszkańców u. Grunwaldzkiej i Marcinkowskiego, przy kościele św. Bartłomieja: 9 Maja 13 G i H.

7. Polecamy prasę katolicką. Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik dla dzieci – Dominik – są do nabycia na stoliku pod chórem.

8. Msze św. w tym tygodniu będą odprawiane w następujących intencjach: