Ogłoszenia Parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 20.09.2020 r.

1. W dniu dzisiejszym 50-oro dzieci klas czwartych po raz pierwszy przystępuje do Stołu Pańskiego przyjmując Chrystusa Eucharystycznego do swego serca. Uroczystość I Komunii św. będzie na Mszy św. o godz. 9.30 i 11.15 w kościele św. Bartłomieja. Wszystkie dzieci pierwszokomunijne polecamy gorącym modlitwom Parafian. Dzisiaj wyjątkowo, wszystkich, którzy nie są członkami rodziny dzieci pierwszokomunijnych prosimy o uczestnictwo w Eucharystii w kościele parafialnym bądź o godz. 18.00 w kościele św. Bartłomieja.
  1. W sobotę w kościele parafialnym  Eucharystią o godz. 18.00 rozpocznie się spotkanie dla rodziców dzieci klas 3 obu szkól podstawowych przygotowujących się do I Spowiedzi i I Komunii św.
  1. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na Pielgrzymkę Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretek do Rokitna 3 października /sobota/ Koszt 30 zł. Zapisy u księdza Leszka.
  1. Dziękujemy za zatroskanie o kościół mieszkańcom…Do utrzymania porządku przy kościele parafialnym prosimy mieszkańców Dobroszowa Wielkiego i Popowic, przy kościele św. Bartłomieja: Zamkowa 1 A i B.

1. Polecamy prasę katolicką. Niedziela, Gość Niedzielny oraz ciekawe książki religijne – są do nabycia na stoliku pod chórem.
  1. Msze św. w tym tygodniu będą odprawiane w następujących intencjach: