Ogłoszenia Parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia Parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą
Nowogród Bobrzański 29.09.2019 r.

1. Rozpoczynający się we wtorek miesiąc październik, jak co roku poświęcony jest Matce Bożej Różańcowej. Starajmy się znaleźć w tym miesiącu czas na uczestnictwo w różańcu w kościele, byśmy jak najliczniej, wspólnie, mogli wypraszać przez przyczynę Niepokalanego Serca Maryi miłosierdzie dla całego świata, modląc się o nawrócenie i wiarę w naszych rodzinach a także w int. osób chorych, cierpiących i przeżywających różnorakie problemy oraz tym roku zgodnie z prośbą papieża Franciszka w int. misji, misjonarzy i dzieła ewangelizacji świata. Nabożeństwa różańcowe będziemy odprawiać w obu kościołach wg nast. porządku:
– w kościele parafialnym w soboty o godz. 17.00
– w kościele św. Bartłomieja codziennie od poniedziałku do piątku
oraz w niedzielę o godz. 18.00
W Klępinie w niedzielę 25 min. przed Mszą św. w niedzielę w kościele parafialnym o godz. 12.00 różaniec prowadzą członkowie Żywego Różańca. Dzieci i młodzież uczestniczą w różańcu wg porządku podanego na katechezie.

2. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
W czwartek na wspólny różaniec int. powołań oraz w int. kapłanów do kościoła św. Bartłomieja o godz. 18.00 zapraszają dzieci i Margaretki. W tym miesiącu, wyjątkowo w czwartek przed południem od godz. 8.00 będą odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. W sobotę w kościele parafialnym o godz. 17.00 – wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi różaniec.

3. Począwszy od najbliższego wtorku wracamy do odprawiania Mszy św. w kościele parafialnym w dni powszednie oraz soboty o godz. 17.oo!

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. w kościele św. Bartłomieja.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6. Wyjazd do Rokitna w sobotę godz. 7.50 przystanek PKS Nowogród Dolny, godz. 8.00 przystanek PKS Nowogród Górny.

7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – piątek o godz. 18.00 w kościele św. Bartłomieja.

8. Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Tam też są do wzięcia koperty z kartką wypominkową, dla tych, którzy mają pragnienie, by w miesiącu listopadzie modlić się za ich bliskich zmarłych w ramach wypominek. Są tam również koperty na ofiarę na Seminarium, dla tych, którzy nie składali takiej ofiary w Tyg. Miłosierdzia.

9. Za sprzątanie kościoła w tym tygodniu dziękujemy: … Do utrzymania porządku w kościele parafialnym prosimy mieszkańców: Tama Kolejowa, łąkowa, Gajowa i św. Mikołaja, w kościele św. Bartłomieja: ul. Zamkowa 1 A i B

10. Msze św. w tygodniu: