Ogłoszenia Parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 7.10.2018 r.

1. Za tydzień, w ramach Dnia Papieskiego, zbiórka funduszy na stypendia dla młodzieży mającej utrudniony dostęp do nauki przy wyjściu z kościoła po każdej Mszy św. oraz na ulicach Nowogrodu.

2. W kolejnym tygodniu miesiąca różańcowego zapraszamy na wspólne nabożeństwa, które będziemy odprawiać w obu kościołach wg nast. porządku:

– w kościele w sobotę o godz. 17.00
– w kościele św. Bartłomieja codziennie od poniedziałku do piątku
oraz w niedzielę o godz. 18.00
Codziennie po nabożeństwie różańcowym odprawiana jest Msza św.

3. Za niespełna 4 tygodnie przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Na stoliku pod chórem są koperty z kartką wypominkową dla tych, którzy mają pragnienie by modlić się za dusze ich bliskich zmarłych w listopadzie w ramach wypominek. Prosimy kartki wypominkowe wypełniać czytelnie, najlepiej drukowanymi literami. Na kartce w odpowiedniej kratce prosimy o zaznaczenie kościoła, w którym wypominki mają być czytane. Z ofiar składanych do kopert z racji wypominek będą także odprawione Msze św. w int. tych zmarłych na wszystkich cmentarzach naszej Parafii w dniu 1 i 2 listopada. Obok kopert z kartką wypominkową są koperty przeznaczone na doroczną ofiarę na Seminarium. Kto z różnych względów nie mógł złożyć ofiary na ten cel w Tygodniu Miłosierdzia może to uczynić w tym miesiącu.

4. Za tydzień w Klępinie Msza św. będzie odprawiona wyjątkowo o godz. 11.00.

5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania – grupa młodsza, klasy
7 – w piątek o godz. 18.00 w kościele św. Bartłomieja.

6. Dzisiaj po mszy św. o godz. 9.30 i 12.30 – zmiana tajemnic różańca św.

7. Za zatroskanie o kościół w tym tygodniu dziękujemy mieszkańcom ul. …. Do przygotowania świątyni w tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Winiary 14 A i B, a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Zamkowa 1 A i B

8. Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka: tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznik dla dzieci: Mały Gość Niedzielny oraz kalendarze katolickie na 2019 rok