Ogłoszenia Parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

Nowogród Bobrzański 15.10.2017 r.

W październiku trwamy na modlitwie różańcowej. W tym tygodniu nabożeństwo różańcowe odprawiamy we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 17.00 w kościele parafialnym, oraz w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00 w kościele św. Bartłomieja.

Pod chórem są do wzięcia koperty z kartką wypominkową, dla tych, którzy mają pragnienie, by w miesiącu listopadzie modlić się za ich bliskich zmarłych w ramach wypominek. Są tam również koperty na ofiarę na Seminarium, dla tych, którzy nie mogli złożyć takiej ofiary w Tygodniu Miłosierdzia.

W poniedziałek przypada 39 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Podczas mszy św. i różańca modlić się będziemy o wierność dziedzictwu, które przekazał na m św. Jan Paweł II, oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem

4. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbędzie się liczenie wiernych obecnych na mszach św. Prosimy wszystkich o cierpliwość przy wychodzeniu ze świątyni.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny .

Za sprzątanie kościoła w tym tygodniu dziękujemy mieszkańcom…. Do zatroskania o kościół parafialny na sobotę prosimy parafian z ul. Żarskiej, Kasztanowej, Różanej i Grabowej, o kościół św. Bartłomieja: Zamkowa 1 A i B