Ogłoszenia Parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia Parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą
Nowogród Bobrzański 11.10.2020 r.

1. W piątek przypada 42 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Podczas mszy św. i różańca modlić się będziemy o wierność dziedzictwu, które przekazał nam św. Jan Paweł II, oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem. Przeżywając z tej racji dzisiaj Dzień Papieski w tym roku pod hasłem: „Totuus Tuus” wspieramy Dzieło Nowego Tysiąclecia. Młodzież ze Szkolnych Kół Caritas po Mszy św. zbiera fundusze na stypendia dla młodzieży mającej trudne warunki życiowe a przez to także utrudniony dostęp do nauki.

2. W październiku trwamy na modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy w kościele parafialnym w sobotę o godz. 17.00, oraz codziennie z wyjątkiem soboty o godz. 18.00 w kościele św. Bartłomieja.

3. Pod chórem są do wzięcia koperty z kartką wypominkową, dla tych, którzy mają pragnienie, by w miesiącu listopadzie modlić się za ich bliskich zmarłych w ramach wypominek. Są tam również koperty na ofiarę na Seminarium dla tych, którzy nie mogli złożyć takiej ofiary w Tygodniu Miłosierdzia.

4. W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę Misyjną. Taca zbierana na każdej Mszy św. będzie przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

5. Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny oraz Mały G. N.
W Gościu płyta z filmem DVD „ Ziemia Maryi „

6. Za sprzątanie kościoła w tym tygodniu dziękujemy mieszkańcom…. Do zatroskania o kościół parafialny na sobotę prosimy parafian z ul. Winiary13, o kościół św. Bartłomieja: Rynek 8 ABC

7. Msze św. w tygodniu:

8. Wczoraj nowymi członkami Kościoła św. zostali: Lena Jagas, Wiktor Kaczmarek i Maksymilian Brojek. Sakramentem małżeństwa połączyli się: Kamila Juszczak i Piotr Brojek. Nowych małżonków oraz dzieci które przyjęły sakrament Chrztu św. otoczmy naszą modlitwą. Zdrowaś Maryjo…
W minionym tygodniu odeszła do Pana: Kazimiera Nowak. Wieczny odpoczynek…